Esam radījuši UTM saišu veidotāju brīvai lietošanai. Tas ir noderīgs instruments mārkatinga speciālistiem, sociālo tīklu pārvaldniekiem, SEO speciālistiem un ikvienam, kurš vēlas uzlabot statistikas pārvaldību Google Analytics vai saīsināt garās saites. Ceram arī uz atsauksmēm, lai varam uzlabot šo servisu.

Mājaslapas izstrāde

Programmēšanas darbi

Grafiskais dizains

Projekta apraksts

Šo projektu ierindojam mūsu mājaslapu izstrādes kārtā. Tas sastāv no trim pakalpojumu etapiem – garafiskās identitātes (logo) izveides, mājaslapas izstrādes un programmēšanas darbiem. Ja vēl nezināt, kas tas ir, aicinām iepazīties ar to lasot rakstu “Kas ir UTM saites?”

Jaunā instrumenta logo

Mūsu uzņēmuma grafiskā dizaina speciālists izstrādāja vairākus, tobrīd topošā, instrumenta logotipu paraugus. Kā galvenais priekšnosacījums tika izvirzīts analītikas simbolu klātbūtne un uzbūve, kas ļauj to lietot gan ar grafisko simbolu, gan bez. Izvēlējāmies to, kurš mūsuprāt atbilda gan uzstādītajām prasībām, gan vienlaicīgi atspoguļoja dinamiku un attīsību.

Mājaslapas izstrāde

Mājaslapu www.utm.lv esam veidojuši uz WordPress CMS, ar vairāku līmeņu reģistrācijas iespējām otras puses lietotājiem. Mājaslapa ir veidota uz ātrdarbīgas tēmas ar SEO draudzīgu struktūru. Tā rezultātā mājaslapa uzrāda lieliskus ielādes rādītājus.

Programmēšanas darbi

UTM saišu pārveidotājs nav klasisks spraudnis, kas pieejams brīvā iegādē. Tas ir pašu izstrādāts un integrēts mājaslapā. Papildus tam ir izstrādāts statistikas panelis, kas pieejams reģistrētiem lietotājiem.

Instrumenta īpašības

Pats UTM pārveidotājs satur klasiskās ailes – esošās URL adreses aile, resursa un kanālu norādes, kā arī kampaņas nosaukuma definējums. Tālāk iegūto saiti iespējams saīsināt. Šādu instrumentu esam radījuši lai padarītu ērtāku darbu ar šīm saitēm, jo pašu ikdienā esam saskārušies ar to, ka lietojam divus instrumentus – UTM saišu veidotāju un garo saišu saīsinātāju. Savukārt, bez maksas šo abu apvienojumi līdz šim nebija pieejami. Tagad esam radīšu šo abu apvienojumu vienā instrumentā, kas pieejams bez maksas ikvienam lietotājam.To var izmantot gan kā saišu saīsināšanas instrumentu, gan jā UTM pārveidotāju un saīsinātāju.

Kopsavilkums

Šis projekts parāda mūsu speciālistu prasmi izstrādāt pilna cikla projektu, kurš satur gan identitātes izstrādi, gan ātrdarbigas un SEO draudzīgas mājaslapas izveidi, kā arī veikt unikālu instrumentu programmēšanu. Vienlaicīgi, veicam šī instrumenta atpazīstamības kampaņu. Iespējams, ja esat izlasījuši šo rakstu līdz galam, tas ir šo aktivitāšu rezultāts.