Tikai tagad mārketinga un satura plānotāji pienācīgi novērtē tiešraides sociālajos tīklos. Protams, viens no būtiskākajiem ietekmes faktoriem ir pārvietošanās ierobežojumi un karantīnas nosacījumi saistībā ar 2020. gadā radušos situāciju. Mēs saskatījām nākotni šajā pakalpojumā jau 2018. gadā, kad sākām sniegt tiešraides pakalpojumus. Lasiet šo rakstu un uzziniet, kas ir tiešraide, kādas tā sniedz iespējas uzņēmumiem un privātpersonām un kā ar tās palīdzību var uzlaboties sociālo tīklu komunikācija.

Tiešraides – kas tas ir?

Tiešraide (live, stream utt.) ir video pakalpojumi, kuru sniegšanas laikā ar specializētas tehnikas palīdzību tiek nodrošināta augstas kvalitātes video augšuplāde un translācija klienta pārvaldītajos sociālo tīklu kontos. Piemēram, ja uzņēmumam ir vairāki konti Facebook tīklā, tad ir iespējams nodrošināt translāciju vienlaicīgi visos kontos. Šis pakalpojums tiešā veidā spēj konkurēt ar televīzijas tiešraidēm. Mēs visi labi saprotam, kas ir live video Facebook, Instagram vai YouTube platformās, jo katru dienu redzam ar telefonu radītas tiešraides. Savukārt, mūsu pakalpojuma pamatā ir profesionāla pieeja, izmantojot augstvērtīgu video tehniku, miksējot to tiešraides laikā. Tas tiešām ir tas, kas tiešraidei nodrošina televīzijas līmeņa kvalitāti.

Kā iespējams izmantot tiešraides sociālo mediju komunikacijā?

Tiešraides savā pamatā nodrošina iespēju parādīt notikumu ar sociālo tīklu starpniecību jūsu auditorijai. Tālāk ir tikai jūsu iespējas un mūsu radošā pieeja, kā to īstenot, ja,piemēram, vēlaties parādīt kāzu ceremoniju jūsu radiem ārzemēs, kuri nevar ierasties uz pasākumu, vai vēlaties radīt unikālu saturu diskusiju formātā vai raidījumu ar noteiktu regularitāti, pēc analoģijas ar televīziju, vai notikumu atklāšanas ceremonijas tiešraides, sacensību tiešraides un daudz ko citu, ieskaitot konferences ar paneļa diskusijas dalībniekiem, kuri atrodas savās mājās. Iespējas ir ārkārtīgi plašas. Līdztekus tas ir unikāls saturs, kas liek regulāri sekot jūsu sociālajiem kontiem, kā arī sniedz iespēju regulāri un jēgpilni sazināties ar mērķauditoriju.

Mūsu tehniskās iespējas, nodrošinot tiešraides

Aprīkojums, ar kuru nodrošinām augstvērtīgas videotiešraides, ļauj mums darīt patiesi aizraujošas lietas. Piemēram:

  1. Pieslēgt vienlaicīgi 8 kameras;
  2. Pievienot profesionālu apskaņošanas tehniku;
  3. Veikt intervēšanu tiešraides laikā;
  4. Integrēt tekstus un grafiskos elementus uz video attēla;
  5. Pievienot prezentāciju slaidus;
  6. Integrēt papildus video sižetus vai reklāmas,
  7. Tiešraide var notikt vienlaicīgi vairākos kontos un mājaslapās;
  8. Paralēli var tik veikts visa materiāla video ieraksts un tālāka montāža;
  9. Papildus var tikt nodrošināti fotogrāfa pakalpojumi.

Izvēlieties uzticamu partneri sociālo mediju satura veidošanā

Digitālā mārketinga aģentūra Zīle ir dibināta 2012. gadā. Tā sniedz visus nepieciešamos digitālā mārketinga pakalpojumus – nodrošina satura veidošanu foto, video, teksta, grafikas dizaina un animācijas veidā. Veic mājaslapu izstrādi, esošo mājaslapu auditu un optimizāciju. Uzņēmums nodrošina komunikāciju sociālajos tīklos un maksas reklāmas tajos. Veido un uztur maksas reklāmas Google Ads platformā, kā arī veic reklāmguvumu līmeņa optimizāciju.