Nav noslēpums, ka digitalizācija ir būtiski ietekmējusi moderno uzņēmējdarbību. Transformācijas process turpinājās divu pandēmijas gadu laikā. Notikušās izmaiņas ir būtiski ietekmējušas patērētāja uzvedības un iepirkšānās paradumus. Šīs izmaiņas ir skārušas arī telekomunikāciju un iekārtu servisa jomu.

Ērti risnāmi mobilitātes jautājumi

Jau labu laiku esam pieraduši pārsūtīt sīkpakas nevis ar tradicionālo pasta sūtījumu metodi, bet gan izmantojot pakomātus. Pēdējo gadu notikumi ir būtiski palielinājuši pakomātu servisu slodzi, radot gan jaunas darba vietas, gan piedzīvojot darbaspēka deficītu. Tomēr pakomātu servisa pārsūtītais apjoms ir tikai pieaudzis. Interneta veikali labprāt veic piegādi ar to starpniecību, bet patērētāji labprāt izmanto saņemšans iespējas tuvākajos pakomātos. Nav izņēmums arī tālruņu tirdzniecības process. Rodas jautājums, kādēļ šo pašu ceļu nevarētu mērot remontējams telefons no Liepājas uz Rīgu?

Mobilitāte risina telefonu servisu trūkumu reģionos

Latvijas teritorijā pakalpojumu klāsts nav attīstījies viendabīgi. Lielākā daļa tā daudzums koncentrējas galvaspilsētā. Tas attiecas arī uz daudzu rezerves daļu piegādātājiem. Šī iemesla dēļ daudzos servisos, lai veiktu telefonu remontu, rezereves daļas sākumā jāpasūta Rīģā. Arī samazinātas konkureneces apstākļos darba izmaksas tiek uzturētas augstākas kā galvaspilsētā. Tā rezultātā patērētājam ir izdevīgi nosūtīt tālruni uz servisu Rīgā.

iSimple viens no pirmajiem izmanto modernos mobilitātes risinājumus tālruņu remonta segmentā

Servisa uzņēmuma iSimple vadītājs Vladislavs Šarovs mums atklāj, ka:

“Pēdējā laikā mūsu piedāvātais serviss ar pakomātu starpniecību ir guvis lielu atsaucību. Klientu iPhone remonts notiek, saņemot iekārtas no Liepājas, Valmieras un Daugavpils! Mēs saskatām lielu priekšrocību tam, ka Latvijā pēdējos gados ir attīstījies pakomātu tīkls. Šobrīd esam pat nolēmuši nākt pretīm reģionu iedzīvotājiem un pakalpojumiem virs 50 EUR apmaksāt tālruņu pārsūtīšanu.”

Par iSimple

Par jauniem uzņēmumiem mēdz teikt, ka tie ir strauji augoši un tā tālak. Tajā pašā laikā šīs frāzes ir vispārējas. Runājot par iSimple, tas tik tiešām ir strauji augošs uzņēmums, kurš sīvas konkurences apstākļos meklē modernākus risinājumus konkurencē ar uzņēmumiem, kuri pastāv ilgāku laiku. Tajā pašā laikā uzņēmuma darbinieki ir inženieri ar vairāku gadu pieredzi, kas nodrošina augstas kvalitātes servisa pakalpojumus. Rezultātā – jauns uzņēmums ar moderniem servisa pakalpojumiem apvienojumā pieredzes bagātu kolektīvu nodrošina šobrīd kvalitatīvus mobilo telefona remonta pakalpojumus visā Latvijā, atrodoties tikai vienā vietā. Papildus telefonu remontam uzņēmumā pieejams datoru remonts, kā arī spēļu konsoļu remonts un apkopes.

Raksts tapis sadarbībā ar aģentūru Zīle