Laikā kad mūs visus satrauc gaidāmās ziemas nenoteiktība un energoresursu nemitīgs cenu pieaugums, ir svarīgi, ka ikdiena nerodas papildus izdevumi. Mūsdienu ikdienas neatņemama sastāvdaļa ir dažādas digitālas viedierīces un datori. Nepieciešamība pēc jauna datora vai telefona iegādes var būt nepatīkams parsteigums ikvienam. Īpaši satraucoši ir tas var būt saistīts ar datora bojājumiem.

Datoru remonts var būt interesants un aizraujošs process profesionālim, kurš ar to nodarbojas ikdienā, bet ikdienas lietotājam sarežģīts un varbūt par neizprotams. Neprasmīga iejaukšanās datorā var radīt vēl lielākas problēmas. Tādēļ datorremontu nevajadzētu uzņemties pašiem, bet uzticēt profesionāļiem. Ir vērts atcerēties, ka ne vienmēr bojājums nozīmē pilnīgu tehnikas iznīcināšanu. Gadījumā, ja ir noticis negadījums ar datoru, pirmais, kas ir jādara, jāveic diagnostika, kas, piemēram, SIA iSimple.lv ir bez maksas. Diagnostikas rezultātā jūs varēsiet saņemt priekšstatu par bojājuma nopietnību un gaidāmajām izmaksām remonta gadījumā.

Kā saka uzņēmuma vadītājs Vladislavs Šarovs:

“Jūsu MacBook remonts var izmaksāt tikai 5, 10, varbūt 20% no tā sākotnējās cenas, bet kā jūs novērtēsiet atgūtās informācijas vērtību?!”

Uzņēmuma iSimple.lv datoru serviss remontē un apkopj visu populāro zīmolu (Apple, DELL, Asus, Lenovo, Acer un citu) datortehniku. Tiek remontēti gan galda datori, gan portatīvie datori, gan arī planšetdatori. Līdz ar to, lai kāds būtu jūsu dators, uzņēmuma inženieri spēs palīdzēt ar tā remontu vai apkopi. iSimple.lv remontē ne tikai datortehniku, bet arī tālruņus, spēļu konsoles un viedpulksteņus.